Energetyka

Energetyka jest sektorem w którym CALMTEC jest obecny od początków działalności.

Nasze zakłady produkcyjne wykonują z powodzeniem elementy na potrzeby energetyki takiej jak: kompensatory, elementy i części kotłów, instalacje zasilające do kotłów, instalacje oczyszczania spalin, filtry, wszelkiego typu kanały stalowe i rurociągi, podajniki oraz części zamienne do kotłów oraz instalacji energetycznych.  Posiadamy uprawnienia i technologie spawania stali nierdzewnych, kwasoodpornych oraz kotłowych.

Doświadczenie naszych pracowników umożliwia nam spełnienie najwyższych standardów i wymagań stawianych przez branżę energetyczną.

Kontakt
Kompensator 1

Kompensatory

Kompensatory stalowe wykonywane przez CALMTEC dzięki najwyższej jakości wykonania są obecne  we wszystkich największych obiektach przemysłowych w Polsce…

Kompensatory

Kompensatory stalowe wykonywane przez CALMTEC dzięki najwyższej jakości wykonania są obecne  we wszystkich największych obiektach przemysłowych w Polsce począwszy od największych polskich elektrowni w Opolu, Turowie, Połańcu, Będzinie, Łagiszy i wielu innych, po największe huty takie jak KGHM czy Arcelor Mittal.

Realizacje

Kompensatory

Konstrukcje kompensatorów wykonywane są zarówno ze stali węglowych jak i wysokostopowych dedykowanych do najtrudniejszych warunków eksploatacji.

Kontakt
Kanały stalowe 1

Kanały stalowe

Kanały i rurociągi stalowe wykonywane przez nasze zakłady produkcyjne w Dąbrowie Górniczej i Pszczynie na potrzeby branży energetycznej ze stali węglowych, kotłowych i nierdzewnych oraz wielu typach geometrii…

Kanały stalowe

Na potrzeby branży energetycznej w naszych zakładach produkcyjnych w Dąbrowie Górniczej i Pszczynie wykonujemy kanały i rurociągi stalowe.

Realizacje

Kanały stalowe

Do produkcji kanałów i rurociągów stalowych o wielu typach geometrii od kanałów okrągłych, poprzez prostokątne, kończąc na oktagonalnych wykorzystujemy stal węglową, kotłową i nierdzewną.

Kanały stalowe

Nasze kanały i rurociągi są obecne na wielu obiektach energetycznych w Europie i na świecie począwszy od krajów Europy zachodniej jak Niemcy i Austria, przez kraje skandynawskie kończąc na realizacjach poza Europą jak Brazylia, Australia czy Malezja.

Kontakt
01 2 / 02